KODİ IPTV

Son Yılların En Çok Tercih Edilen Uygulamalarından Biri Olan Kodi (XBMC) Birçok Alandaki Programlara Bağlanmanızı Sağlar. IPTV İle Her Cihazdan Yükleyip Seyredebilirsiniz.

Hemen Başla
KODİ IPTV
Görüntülenme:3362
Yorum: 2

KODİ UYGULAMASI ÜZERİNDEN iPTV İZLEMEK


Kodi Nedir?

Kodi (Eski Adı XBMC), kar amacı gütmeyen bir teknoloji konsorsiyumu olan XBMC Foundation tarafından geliştirilen ücretsiz ve açık kaynaklı bir medya oynatıcı yazılımı uygulamasıdır. Kodi, televizyon ve uzaktan kumandalarla kullanım için 10 metrelik bir kullanıcı ara birimi ile çoklu işletim sistemleri ve donanım platformları için kullanılabilir. Kullanıcıların yerel ve ağ depolama ortamındaki tüm yaygın dijital medya dosyalarının yanı sıra İnternet'ten videolar, müzik, podcast ve video gibi çoğu akışlı ortamı oynatmalarını ve görüntülemelerini sağlar.


Çok platformlu bir ev sineması PC'si (HTPC) uygulamasıdır. Kodi son derece özelleştirilebilir: çeşitli kaplamalar görünümünü değiştirebilir ve çeşitli eklentiler , kullanıcıların Amazon Prime Instant Video , Crackle , Pandora İnternet Radyosu , Rhapsody Spotify ve YouTube gibi çevrimiçi hizmetler aracılığıyla medya içeriklerine erişmelerine olanak tanır. Daha sonraki versiyonlarda ayrıca, elektronik program rehberi (EPG) ve yüksek tanımlamalı canlı televizyon almak için kişisel video kayıt eden. PVR ve DVR Desteği Sağlar.


Yazılım, ilk nesil Xbox oyun konsolu için Xbox Media Center (XBMC) adlı bağımsız olarak geliştirilmiş bir homebrew medya oynatıcı uygulaması olarak oluşturuldu ve daha sonra XBMC adıyla kullanıma sunuldu.


Desteklediği Platformlar

Android, Linux, BSD, Raspbian, macOS, iOS/tvOS, ve Microsoft Windows

Kodi Yüklü Android Tabanlı Telefonlarınız, Bilgisayarlarınız Ve Uydu Alıcınız Üzerinden IPTV Yayınlarımızı İzleyebilirsiniz.  

Çok Basit Bir Şekilde Aşağıda Verdiğimiz Video Linki Üzerinden Yönergeleri Takip Edebilirsiniz.  Yükleme Konusunda Sorun Yaşar İseniz Destek Ekibimiz Sizlerle Birlikte Olacaktır.


HDiPTV.org

YORUMLAR

YORUMLAR (2)

ec
ekrem can
Selamlar IP TV hakkında bilgi alabilirmiyim ve fiyat lütfen
GH
Garip Hasan
Merhaba. Ben satın almak istiyorum. Hem bilgisayarda hem de uydu vasıtası ile tv de izlemek istiyorum. Bu mümkün mü