AMAZON FIRE TV IPTV

FIRE TV Sayesinde Televizyonunuza Renk Katın. Hem Set Top Box Hemde USB Stick Olarak Yüksek Talebin Olduğu Bu Cihazda IPTV İzlemek Çok Basit Ve Kullanışlı.

Hemen Başla
AMAZON FIRE TV IPTV
Görüntülenme:2473
Yorum: 1

AMAZON FIRE TV BOX CİHAZLAR İÇİN IPTV


Fire TV Nedir?


Amazon Fire TV , dijital medya oynatıcı ve Amazon tarafından geliştirilen microconsole uzaktan kumandasıdır. Oyuncu, dijital ses video içeriğini ev (internet) ağından yüksek tanımlı bir televizyona aktaran küçük bir ağ cihazı eğlence cihazıdır. Oyuncu ayrıca, kullanıcıların bir uzaktan kumandayla, bir mobil uygulama üzerinden veya isteğe bağlı bir oyun kumandasıyla video oyunları oynamasına olanak tanır. HD -SD - 4K Yayın Desteği Sunan FIRE TV En Çok Satılan Ürünler Arasındadır. 


Set Tab Box olarak sevmeyenler için Amazon Fire TV işlevselliğini Amazon Fire TV Stick olarak küçültülüp satışa sunulup kullanıcılara sunulmaktadır. Buna göre, FIRE TV Set Tob Box sevmeyenler, Fire TV Stick olarak alabilirler.  


IPTV Nasıl İzlerim?


HDİPTV.Org Olarak Sizlere Halihazırda Sorunsuz Bir Yayın Sağlamaktayız.  FIRE TV Uygulama Mağazasından Sizlere En Uygun Olan Uygulamalar Kodi, Smart IPTV ve Perfect Player Öneriyoruz. 

Bir Sorun Mu Yaşadınız? Tek Yapmanız Gereken Müşteri Hizmetlerimiz İle İletişime Geçip Destek Talebinde Bulunmak.


HDiPTV.Org

YORUMLAR

YORUMLAR (1)

NT
Nusret Tokat
Listenizdeki yerel kanallardaki vip lerde fark nedir?