ENIGMA2 IPTV

Dreambox, Enigma2 , Lunux,Tabanlı Cihazlarda IPTV Seyretmenizi Sağlayacak Olan Eklentiler, Yüklemeler, İndirmeler Hakkındaki Bilgileri Bu Sayfada Bulabilirsiniz.

Hemen Başla
ENIGMA2 IPTV
Görüntülenme:3766
Yorum: 1

Enigma2 Destekli Cihazlardan IPTV 

Enigma2 - Lunux Tabanlı Cihazlar Üzerinden IPTV izleyebilirsiniz. Birçok Farklı Modeli Bulunan Bu Cihazların Sizler İçin En Verimli Yayını Almanızı Sağlayacağız. Hangi Tür Enigma2 Destekli Cihazlardan Ve Modellerinden Sizlere Bahsedeceğiz. 

Enigma2 Nedir?

Orijinal olarak Dreambox tarafından kullanılan Linux tabanlı yazılımdır. Tuxbox projesi tarafından DBox2 için geliştirilmiştir . Dbox2, ödeme TV servisleri için KirchMedia tarafından dağıtılan tescilli bir tasarımdır. Dreambox, Ethernet portu ve PowerPC işlemci de dahil olmak üzere DBox2'nin temel tasarımını paylaşıyor. 

Başlıca Engima2 Cihazları Hangileridir?

Dreambox Serileri, Vu+ Serisi,  AirDigital, Amiko, ANADOL, Atemio, AXAS, Azbox, beyonwiz, D-CUBE, DINOBOT, Dreambox, Edision, EVO, Fulan, Galaxy Innovations, Gigablue, Golden Interstar, HDBOX, iqon, jepssen, MaxDigital, MediaArt, [email protected], Megasat, Miraclebox, MixOS, ODIN/MARA, Optibox, Opticum, Protek, qviart, relook, Red Eagle, Roxxs, SAB, Sezam, Sogno, Space, SPYCAT, Technomate, Telestar, Tiviar, T-rex, Unibox, Vala, Visionnet, Vimastec, Vizyon, VU Plus, WETEK, World Vision, WWIO, XSARIUS, Xtrend 

OpenATV İmages Nedir?

Enigma2 - Lunux Kullanıcıları İçin Geliştirilmiş Bir Yazılımdır. Yazılım Sayesinde Kullandığınız Cihazı Özelleştirebilir, IPTV Ve Diğer Şifreleme Çözücü Sistemleri Kullanmanıza Olanak Sağlayabilirsiniz. Tüm Enigma2 Sistemleri İle Uyumlu Olup Yüklenmesi Basittir. 

IPTV Yayınlarını Nasıl Yükleyebilirim?

FTP Veya Telnet SSH Üzerinden Yayınlarımızı Yükleyip İzleyebilirsiniz. Hazır IPTV Dosyalarımız Sayesinde Dakikalar İçerisinde Tüm İçeriklerimize Ulaşabilirsiniz. Herhangi Bir Sorun İle Karşılaştığınız Taktirde Destek Ekibimiz Sizlere Yardımcı Olacaktır. 

HDiPTV.Org

YORUMLAR

YORUMLAR (1)

oy
osman zeki yuksel
hayirli isler 2 abonelik istiyorum kendim ve damadin icin tum kanallar olacak 2 abonelik icin yillik fiat istiyorum ararsaniz sevinirim
Sitemiz üzerindeki iletişim kısımlarından bize ulaşınız lütfen
ADMİN
ADMİN