PLAYSTATION IPTV
Görüntülenme:12525
Yorum: 3

PLAYSTATION IPTV İZLEME  1. Bunu bugün hep beraber adım adım ele alacağız.İlk önce ps4 cihazımıza plex uygulamasını indirmemiz gerekiyor.
  2. Daha sonra uygulamayı açıp sing in butonuna basıyoruz. Ekranda bize 4 haneli bir kod verecektir bu kodu alıp. 
  3. http://plex.tv/link sitesine giriyoruz ve istenilen yere 4 haneli kodu giriyoruz.
  4. İnternet sitesine yazdığımız kodun ps4 ile eşleşmesini bekliyoruz.Bu uygulamamın iptv dışında video, resim, müzik oynatması mevcuttur.
  5. Videoları açmak içinde bilgiseyardan girdiğiniz site üzerinden videoyu açarak PS4 ten izleyebilirsiniz.
  6. İptv izlenme konusuna gelecek olursak https://github.com/plexplugins/IPTV.bundle/archive/master.zip burdan iptv eklentimizi indiriyoruz.
  7. IPTV.bundle-master.zip isimli dosyayı indirip rardan çıkarıp masaüstüne atıyoruz. Klasör ismini iPTV.bundle olarak değiştiriyoruz.
  8. Ardından İPTV.bundle klasörümüzü \AppData\Local\Plex Media Server\Plug-ins içine atıyoruz.
  9. Bu klasorü kolay yondan bulmak isterseniz çalıştır kısmından Başlat > çalıştır'a %appdata%  yaparak kolaylıkla bulabilirsiniz.
  10. Plug-ins klasorüne kopyaladığımız dosyayı açıyoruz sırasıyla  Contents > Resources klasörüne girip Playlist dosyasını notepad ile açıp düzenliyoruz.M3u Dosyası şeklinde olmalıdır. Dikkat etmeniz gereken diğer hususta ts olan iptv dosyasını m3u8 olarak girmeniz gerekiyor. iptvlist notepad ile açtıktan sonra
yukarıda görünen şekilde listemizi yapıştıyoruz. İşlemi tamamladıktan sonra kaydet diyoruz ardından PS4 cihazımızdan PLEX uygulamasını açıp Playlist olarak 
kaydettiğimiz iptv dosyasını açıyoruz işlem bu kadar iyi izlemeler dileriz.
NOT: PS4 cihazınızdan iptv izlendği sırada bilgisayarınız açık kalmalıdır.Benzer Konular

YORUMLAR

YORUMLAR (0)