Apple TV iPTV
Görüntülenme:3720
Yorum: 1

Apple TV iPTV

Apple TV Nedir?

Apple tv serisi geleceğin teknolojisi olarak nitelendiriliyor. Eski Apple tv 4. nesil tv'ye benzerliği olsa da farklı tasarıma sahip bu farklılığı ise parlatılmış kenarları ve yuvarlatılmış köşeleri oluşturuyor.
Daha önceki Apple tv'lerden farklı olarak Siri özelliği bulunmakta sesli olarak televizyonunuzdan arama yapabilirsiniz. 32- 64 GB hafızaya sahip. Apple tv telefon ve tabletlerinizi bağlayabilirsiniz.
Apple tv 4k diğer cihazlara göre 4k yayın desteklemektedir. Diğer sürümü Appletv 4. nesilde 4K özelliği yoktu Apple tv 4k'yı da vazgeçilmez kılan 4K yayın veriyor olması. Ayrıca 3 kat daha hızlı okuma hızına sahip bu özellk sayesinde iptvyi sorunsuz ve 4K şeklinde izleyebilirsiniz.
iPTV konusunda oldukça kullanışlı olan Apple tv 4k oldukça geniş bir arayüzüne sahip. Daha önceden de bahsettğimiz gibi APPLETV 4k'ya telefonuzu bağlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde telefondan izlediğiniz iPTV nizi tvye girmeye gerek kalmadan TV nize yansıtabilirsiniz. 
iPTV izleme konusunda oldukça farklı 3.nesil uygulamalar sunulmakta ücretsiz ve ücretli olarak iTunes mağazasında bulunmakta. Sizlere önereceğimiz uygulamaları kullanarak İPTV yi izleyebilirsiniz. 

APPLE 4K da nasıl iptv izlenir?

Kodi: Apple tvden aktif edebilirsiniz. Tvden aktif ettikten sonra sitemizdeki Kodi ile iptv izleme konusuna göz atabilirsiniz.
GSEİPTV: Hem Android hemde İOS'ta kullılan bu uygulama oldukça kullanışlı bir yapıya sahip dilerseniz bu uygulamaya m3u listenizi indirip dosya olarak ekleyebilir veya M3U url ekle olarak ekleyebilirsiniz.
RİPTV: Bu uygulama andorıdlerde de mevcut. Uygulamayı açtıktan sonra + işaretine basın name kısmına İPTV  url kısmına sitemiz tarafından verilen İPTV linkinizi ekleyip çok kolay bir şekilde İPTV nizi izleyebilirsiniz. 
SmartİPTV: Uygulama mağazasından bu uygulamayı kurup ekrandan çıkan adresi sitemizdeki canlı destekten veya whatsapptan paylaşarak satın aldığınız veya aldığınız İPTV TEST yayınını aktif ettirebilirsiniz.
SSİPTV: Uygulamayı tvye indirip ayalardan GET CODE yi canlı destekle paylaşarak yayınızı yükletebilirsiniz.

Benzer Konular

YORUMLAR

YORUMLAR (0)